Dlaczego strona na WordPress'ie?

Dlaczego strona na WordPress'ie?

WordPress to bardzo skuteczna platforma do zarządzania systemem treści. Praca z WordPressem jest niezwykle łatwa. Niniejszy artykuł na temat usług dostępnych w WordPress'ie dotyczy usług, które należy sprawdzić, wynajmując firmę tworzącą strony na platformie WordPress.

Usługi  WordPress świadczone przez firmę deweloperską

Poniżej znajduje się lista kluczowych usług programistycznych WordPress, na które trzeba zwrócić uwagę przy zatrudnianiu  firmy do budowania strony na WordPress. Są to kluczowe usługi często wymagane i każda z firm deweloperskich musi je posiadać.

Integracja tematu

Temat strony internetowej jest pierwszą rzeczą, którą użytkownik zauważy na temat strony. Temat musi być ustawiony w taki sposób, aby nie wpływał na zawartość strony. Ponadto powinna być wystarczająco atrakcyjna, aby zadowolić maksymalną liczbę użytkowników aby strona była chętnie odwiedzana.

Projektowanie i tworzenie strony internetowej

Aby strona internetowa działała wydajnie, musi być opracowana we właściwy sposób. Powinna stosować sie do dobrych praktyk projektowania interfejsów UI/UX.

Opracowanie wtyczki

Głównym zadaniem wtyczki jest umożliwienie użytkownikom dodatkowych funkcji. Na platformę WordPress dostępnych jest ponad 40000 wtyczek. Firma deweloperska  musi korzystać z tych wtyczek zgodnie z przeznaczeniem witryny. Dostęp do strony internetowej oraz funkcjonalność stają się o wiele łatwiejsze dzięki tym wtyczkom.

 

Migracja danych

Czasami wymagane jest również przeniesienie danych z jednego CMS do drugiego. Dlatego firma deweloperska może oferować usługi migracji danych. Najważniejsze, co należy wziąć pod uwagę podczas migracji danych, to że wartość danych nie ulega zmianie. Konieczne jest, aby dane były konwertowane w dokładny sposób, zapobiegając utracie danych i błędnej interpretacji danych.

 

Wygodna nawigacja

Aby zwiększyć wygodę użytkownika, konieczne jest przeprowadzenie dostosowania  strony internetowej. Dzięki tej usłudze użytkownik będzie mógł łatwo przechodzić między podstronami. Ułatwia mu to znalezienie pożadanej treści na stronie.

 

Integracja z social mediami

Konieczne jest zintegrowanie strony internetowej z portalami społecznościowymi. Pomaga to zwiększyć zasięg strony internetowej wśród różnych kategorii użytkowników. W ten sposób możesz zwiększyć interakcję w witrynie.

 

Aktualizacje strony internetowej

Istnieją również firmy, które mają bardzo skuteczną stronę WordPress, ale potrzebują fachowej opieki nad nią w celu aktualizacji i zabezpieczania. Jest to niezbędne dla firmy deweloperskiej  oferującej takie usługi serwisowe swoim klientom.

 

Dostosowanie do urządzeń- responsywność

Aby uzyskać lepszy wynik ze strony internetowej WordPress, konieczne jest dosotosowanie strony internetowej do prawidłowego wyświetlania się jej na różnych urządzeniach typu: tablet, smartfon, laptop. Dzięki optymalizacji  można uzyskać lepsze wyniki i wysoką wydajność ze strony internetowej WordPress.

 

Instalacja WordPress i wybór hostingu

Instalacja WordPressa jest również niezbędną usługą w celu uruchomienia strony firmowej. Także dobór wydajnego i bezpiecznego hostingu jest sprawą priorytetową.

 

Optymalizacja SEO witryny

Aby zwiększyć zasięg strony internetowej wśród różnych kategorii użytkowników, konieczne jest przeprowadzenie optymalizacji SEO strony internetowej firmy. Treści na stronie muszą być przyjazne SEO, pozwalając stronie na wyższą pozycję w rankingu wyszukiwarek.

Wniosek:

W niniejszym artykule przedstawiliśmy krótki przegląd usług związanych z WordPress, które oferuje firma. Są to kluczowe usługi z których warto skorzystać.

Masz pytania?

Pogadajmy

biuro@computart.pl793 031 771
closechevron-downbars