Blog

Dzielimy się tutaj wiedzą i doświadczeniem 
2 kwietnia 2019
Podstawy obsługi strony na WordPress'ie

Przedstawiamy krótki film objaśniający podstawy dodawania treści nastronach przez nas budowanych. Zapraszamy!

Więcej
21 lutego 2019
Zrób sobie mapę z Pixel Map Generator

Przedstawiamy ciekawą aplikację internetową o nazwie "Pixel Map Generator", która umożliwia wygenerowanie mapy wektorowej świata lub jednego kraju.

Więcej
21 lutego 2019
Nie oceniaj książki po okładce. Czy na pewno?

Ktoś kiedyś powiedział, że "nie można oceniać książki po okładce", ale domyślam się, że było tak zanim światowa sieć zmieniła sposób, w jaki wszyscy zaczęli wchłaniać informacje.

Więcej
21 lutego 2019
WordPress'owe mini porady

WordPress jest bardzo popularny i możesz na nim opierać swój biznes online. Użyj WordPressa, aby prowadzić profesjonalnego bloga. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak odnieść sukces z WordPress dla swoich biznesowych potrzeb.

Więcej
20 lutego 2019
Kilka wskazówek

WordPress jest jedną z wiodących platform blogowych w Internecie. Oferuje możliwość założenia darmowego bloga lub hostowania bloga WordPress na swoim własnym planie hostingowym u dostawcy, dzięki czemu możesz mieć własną nazwę domeny. Ale jeśli nie korzystasz z konsultacji z mediami społecznościowymi, czy możesz w pełni wykorzystać platformę WordPress?

Więcej
6 września 2018
Dlaczego strona na WordPress'ie?

Dlaczego strona na WordPress'ie? WordPress to bardzo skuteczna platforma do zarządzania systemem treści. Praca z WordPressem jest niezwykle łatwa.

Więcej
Więcej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram