Kilka wskazówek

WordPress jest jedną z wiodących platform blogowych w Internecie. Oferuje możliwość założenia darmowego bloga lub hostowania bloga WordPress na swoim własnym planie hostingowym u dostawcy, dzięki czemu możesz mieć własną nazwę domeny. Ale jeśli nie korzystasz z konsultacji z mediami społecznościowymi, czy możesz w pełni wykorzystać platformę WordPress? Poniżej znajdziesz porady dotyczące mediów społecznościowych, które pomogą Ci w pełni wykorzystać WordPress.

Z pewnością zaleca się samodzielne hostowanie swojego bloga WordPress. Po prostu bardziej profesjonalnie jest mieć twojeimięinazwisko.pl niż dłuższy, mniej osobisty adres internetowy. Na szczęście WordPress sprawia, że ​​nawet samo-hostowanie jest naprawdę łatwe dzięki słynnej 5-minutowej instalacji. To nie potrwa długo, zanim Twój blog będzie gotowy i gotowy do obejrzenia przez Twoich klientów.

Po uruchomieniu bloga dostosuj go do maksimum, a następnie oznacz go swoim logo. Nic tak nie mówi o profesjonalizmie jak w pełni zintegrowany blog, który wygląda tak samo, jak wszystko, co tworzysz dla swojej firmy. Dostosuj wszystko, od kolorów po baner, po czcionkę użytą na stronie, aby mieć pewność, że wygląda naprawdę dobrze.

Regularnie aktualizuj swój blog. Tego punktu nie można odpuścić. Internauci lubią spójność, a jeśli podoba im się twój blog, ale nagle przestajesz go aktualizować, to szybko się znudzą i przestaną odwiedzać. Nic nie traci czytelników szybciej niż nieaktualny, zaniedbany blog.

Promocja w mediach społecznościowych  jest ważna, jeśli chcesz dać swojemu blogowi najlepszy start w Internecie. Podane wskazówki to tylko kilka rzeczy, które są niezbędne, aby twój blog działał tak płynnie, jak to tylko możliwe i sprawił, że będzie on działał dla Ciebie.

Masz pytania?

Pogadajmy

biuro@computart.pl793 031 771
closechevron-downbars