Projekt jak Cybertruck

Czy Cybertruck ci się podoba? Niezależnie od tego co powiesz, ten projekt znalazł już zarówno swoich zagorzałych fanów jak i wrogów. Tak bywa w przełomowych projektach. I może się okazać, że ten projekt to początek nowej mody, stylu, standardu. Czy to co stało się np. ze stronami internetowymi będzie dotyczyło projektowania samochodów?

Strony internetowe przeszły przeobrażenie, które polegało na - ogólnie mówiąc - uproszczeniu. Przekaz stał się wyznacznikiem trendu a obecnie standardu. Badania zachowań użytkowników, dążenie do najwyższej konwersji sprawiło, że projektowanie stron internetowych ewoluowało.

Zaprezentowanie przez firmę Apple pierwszego iPhona z dotykowym ekranem również zaskoczyło wszystkich, dzieląc audiencję jednocześnie na zwolenników jak i przeciwników. Co stało się później wszyscy wiemy. I zastanawiam, się czy tak samo potoczy się los projektu Elona Muska.

Taki podział audiencji, następuje, ponieważ niektóre osoby są otwarte na nowości bardziej niż inne. Niektórzy z nich wręcz automatycznie przyjmują nowinki technologiczne jako wspaniałe. Inni są bardziej konserwatywni i w głowie im się nie mieści, jak można zaprojektować tak ordynarny i szpetny samochód jakim jest Cybertruck.

Osobiście uważam, że Elon Musk postawił na szok. Odstawił całą szkołę projektowania samochodów do lamusa. Czy ten prosty aż do bólu projekt okaże się wielkim sukcesem czy wielką klapą? Wydaje mi się, że Elon wie co robi. Ma łeb do interesów albo jest szaleńcem. A może jedno i drugie?

" To szaleńcy zmieniają świat . Potem nazywają ich geniuszami i szaleństwo staje się normą . "

Masz pytania?

Pogadajmy

biuro@computart.pl793 031 771
closechevron-downbars