Sprawimy, że biznes będzie lepszy

Dzięki projektowaniu UX/UI połączymy estetykę i funkcjonalność a twoja strona będzie prosta i skuteczna w odbiorze oraz estetyczna. 
Posiadamy dodatkowe zdolności, które pomagają nam przy pracy - zmysł estetyczny, wiedza i doświadczenie. Dlatego też możemy zapewnić kompleksową obsługę: identyfikację wizualną + strona www.

Projektowanie UX/UI

Nasze motto brzmi: "Mniej znaczy więcej". Oznacza to minimalizm i skuteczny przekaz treści. Projektowanie UX/UI to złożony proces, który składa się z kilku faz: 
1.Zrozumienie problemu,
2.Badania zachowań użytkowników,
3.Analiza i syntezie wyników,
4.Tworzenie szkicu,
5.Tworznie prototypu,
6.Testowanie z użytkownikami.
To niezbędne kroki aby stworzyć skuteczną stronę internetową lub aplikację mobilną ale także każdy inny projekt.

Adam Sondel

Grafik kreatywny
Jestem kreatywnym grafikiem i UX/UI Designerem stąd pomysł aby założyć firmę, w której będę robił to co lubię. Cenię sobie prostotę i minimalizm a w swojej pracy staram się łączyć estetykę z praktycznością.

Co robię?

Zajmuję się budowaniem skutecznych, pozyskujących klientów stron internetowych, sklepów a także tworzeniem spójnych identyfikacji wizualnych. Projektuję użyteczne strony i aplikacje UX/UI. Jestem otwarty na nowe wyzwania.

Dlaczego to robię?

To co robię wypływa z mojej potrzeby tworzenia. Tutaj realizuję swoje pasje: rysunku, projektowania, fotografowania i dawania innym dobra. Daje mi to poczucie dużej satysfakcji.

Dlaczego warto mnie wybrać?

Stworzę wizerunek twojej firmy w internecie, dzięki czemu skutecznie dotrzesz do szerszej rzeszy klientów. Zrealizuję również inne projekty wg twojego pomysłu - w razie potrzeby doradzę. Podchodzę do współpracy przyjaźnie, uczciwie i otwarcie, dzięki czemu klienci są zadowoleni i chętnie wracają.

Jak złożyć zamówienie

Pracuję zdalnie. Zapraszam do kontaktu telefonicznie, mailowo lub poprzez aplikację Signal.
Kontakt

Certyfikaty

Zdobyte umiejętności potwierdzone certyfikatami
closechevron-downbars